RUDENS ir laiks, kad pie mūsu durvīm klauvē JAUNS SĀKUMS – jauna sezona, jauni piedzīvojumi, jaunas zināšanas! Dod sev iespēju atpūsties no ikdienas steigas – jūties skaista, īpaša un mīlēta. Ļaujies pārmaiņām, skaistam sākumam un MŪSU RŪPĒM par JUMS!

 

🍁„ Gaisa zābaki” jeb mehāniskā limfodrenāža kājām ( maiga un relaksējoša masāža, viegluma sajūta kājās jau pēc pirmās reizes ) + DERMIO CARE® PLUS sejai ( skābekļa jonu un gaismas terapijas kupols ) Cena 20 Eur.

 

🍁10x kurss problēmzonām ar 20% atlaidi = 8x vakummasāža + 2x nostiprinošais CPT radioviļņu liftinga efekts.
✔️veiksmīgi tie ārstēts celulīts,
✔️uzlabojas limfas atteice,
✔️ķermenis atbrīvojas no vielmaiņas galaproduktiem,
✔️tiek nostiprināti saistaudi.

 

🍁Pie jebkuras sejas aparāprocedūras DERMIO CARE® PLUS ( skābekļa jonu un gaismas terapijas kupols sejai) ar 50% atlaidi tādējādi pastiprinot to iedarbības efektu un ietaupot mums tik ļoti dārgo laiku:

▪️ Dermabrāzija – pīlings ar alumīnija oksīda kristāliem padara ādu gludu un mirdzošu, samazina ādas negludumus, smalkās krunciņas, pigmentāciju.
▪️ Vakuummasāža – tūskas samazināšanai, asinsvadu sieniņu stiprināšanai, sīko grumbiņu novēršanai, ādas tonusa uzlabošanai un saistaudu nostiprināšanai. 
▪️ Meso Care (mezoterapija BEZ adatām) – ierīce aktīvo sastāvdaļu dziļai ievadīšanai ādā tūlītējam ādas stāvokļa uzlabojumam. Tiek izlīdzinātas grumbas un atjaunojas sejas ovāls.
▪️ CryoDerm sejas terapijas procedūra ( CPT radioviļņu liftings sejas ovāla uzlabošanai).

 

🍁Tiek meklētas modeles treniņu nolūkos un ātruma apguvei uz skropstu pieaudzēšanu. Cena 10 Eur, procedūras ilgums ~ 2,5h.

 

Salona „ STELLA” kolektīvs novēl veiksmīgu jauno mācību gadu!