Vakuuma masāža:

Šī Weyergans metode apvieno sevī tradicionālo masāžu ar kolbām un modernās tehnikas sasniegumus. SPM atjauno nogurušu, atslābušu, nelīdzenu, grumbainu ādu. Uzlabojas asinsrite, ātrāk veidojas jaunas šūnas, rezultāti ir redzami jau pēc pirmās procedūras – āda kļūst gludāka un veselīgāka. Ar to var veikt limfas drenāžu, gan reģenerāciju, ādas formēšanu atkarība no vakuuma spēka un Weyergans izstrādātām metodikām. Vakumma masāža ir izvēles metode strīju ārstēšanā. Var minēt drenāžas metodi sejas ādas attīrīšanai un neierobežotās SPM vakuuma iespējas krūšu formas un sēžas muskuļu nostiprināšanai, lietojot speciālus aplikātorus.
Mugurai 9 €
Rokām 10 €
Vēderam 10 €
Kājas + gurni 17 €
Vēders + kājas + gurni 20 €
Vēders + kājas + gurni + rokas 25 €
Vēders + kājas + gurni + rokas + mugura 35 €
Blokāde mugurai 9 €
Vakummasāžas aplikātori liftingam  ( krūtīm vai sēžai) 8 €
Vakuums rētu apstrādei + ultraskaņa +radiofekvence 15 €
Sejas vakuummasāža + maksa (attīrīšana + pīlings + vakuums + maska + krēms) 26 €
Sejas vakuummasāža + ampula + maska 33 €
Sejas vakuummasāža + ultraskaņa + ampula + maska 35 €

Dermabrāzija – procedūra ar dimanta pīlinga aparātu. Ārstnieciski kosmetoloģiskais dziļais ādas pīlings.

Ādas novecošana- enerģijas trūkums. Ādas dermabrāzija ir procedūra, lai noņemtu ādas virskārtā atmirušās šūnas, kas veicina proteīna — kolagēna — veidošanos. Āda sarēto, savelkoties, un veido liftingam līdzīgu efektu. Pēc procedūru kursa uzlabojas ādas dziļāko slāņu šūnu veidošanās, veicinās ādas vispārējā asins cirkulācija, āda kļūst elastīgāka, gludāka, sārtāka, kā arī paātrinās ādas pašatjaunošanās funkcijas. Dermabrāziju iespējams veikt jebkurā ķermeņa vietā, bet visbiežāk to veic sejas un kakla rajonā. Procedūra nav sāpīga un drīzāk atgādina relaksējošu masāžu.
Dermabrāzija + maska 32 €
Dermabrāzija + ultraskaņa + ampula 33 €
Dermabrāzija + ampula + maska 39 €
Dermabrāzija + ultraskaņa + ampula + maska 43 €

Meso Care – mezoterapija BEZ adatām.

Mezoterapija ir nepieciešama, lai pilnībā apgādātu ādu ar vitamīniem un minerālvielām, taču daudzi no mezoterapijas atsakās, jo baidās no injekcijām… Tagad šo problēmu varam atrisināt, pateicoties licencētai vācu aparatūrai Meso Care un sertificētiem Meso kokteiļiem un metodikām. Rezultāts jau pēc pirmās kompleksās procedūras ir acīmredzams! Šīs metodes priekšrocības: bez sāpēm, bez infekcijas riska, bez tūskas un zilumiem, bez injekcijām.
Meso Care 45 €
Apvienojot Meso Care ar vakuummasāžu 52 €
Apvienojot Meso Care ar dermabrāziju 57 €

First Lady SPA – sejas prodedūra ar ābolu cilmes šūnām.

Ābolu cilmes šūnas satur līdzīgu ģenētisko informāciju kā cilvēka šūnas, un tām ir unikāla īpašība veicināt ādas reģenerāciju intensīvi stimulējot šūnu dalīšanos. Sastāvā fitoproteīni, peptīdi, antioksidanti. Formē un izlīdzina ādu. Biotehnoloģisks pretnovecošanās risinājums.
apvienojumā ar dermabrāziju vai vakuummasāžu procedūras cena: 70 €

„Gaisa zābaki” jeb limfodrenāža.

Mehāniska limfas drenāžas limfas plūsmu aktivizācijai. Pakāpeniska maiga viļņa veida masāža vai mehāniskā limfas drenāža ar SLIDE STYLER dod patiesu atvieglojuma sajūtu kājām, kā arī vispārēji labvēlīgu un organisma attīrošu efektu. Īpaši ieteicama pie celulīta, kā arī pie paplašinātām vēnām, tūskas vai vienkārši smaguma sajūtas kājās. Slide Styler sastāv no savstarpēji savienotiem gaisa spilveniem, kas rada ritmisku individuāli pielāgotu spiedienu uz audiem un pārvietojas no kāju pirkstgaliem līdz pat gurniem , ietverot arī problēmzonas ar mērķi izvadīt vielmaiņas gala produktu – celulīta sastāvdaļas. Pēc procedūras uzreiz ir viegluma sajuta kājās, samazinās tūska un nepatīkama dedzināšanas sajuta. Oriģinālais Vācijā ražotais Slide STYLER ir pasaules līmeņa labāka mehāniskā limfas drenāžas ierīce.
„Gaisa zābaki” jeb limfodrenāža ar ietīšanu:
Rokām (pīlings + krēms + ietīšana) 7 €
Vēderam (pīlings + krēms + ietīšana) 9 €
Kājas + gurni (pīlings + krēms + ietīšana) 14 €
Ķermeņa ietīšana: ar kanēļa vai atvēsinošo krēmu (pīlings+krēms+ietīšana) 13 €

Arosha saites – ekspress programma ķermeņa korekcijai. Efektīva procedūra ar tūlītēju redzamu un jūtamu efektu uzreiz pēc pirmās procedūras. Arosha saites ir piesūcinātas ar augsti aktīvām sastāvdaļām (hialuronskābe,Āzijas Centella, Jūras aļģu ekstrakts, u.c) diferencētai ķermeņa korekcijai un profilaksei. Piemērotas klientiem, lai efektīvi novērstu neestētiskās ķermeņa problēmas: aptaukošanās, celulītu, sausu, vītušu ādu, kā arī būtiski uzlabotu audu un ādas stāvokli.

Pīlings + ietīšana ( 2 procedūras) 29 €

Mainīgā spiediena kapsula Vacustyler

Mainīga spiediena kapsula ādas nostiprināšanāi un veselam kājām. Vacustyler funkcionē kā „otra sirds” veicinot asiņu pieplūdi kājām, venozo asiņu un limfas plūsmas uzlabošanu ķermenī. Šai tehnoloģijai, kas izstrādāta balstoties uz kosmonautu treniņu programmām ir vielmaiņas gala produktu izvadīšana no organisma, tādejādi efektīvi ārstējot celulītu. Procedūras rezultātā ,kājās rodas viegluma sajūta, āda kļūst gludāka, redzami uzlabojas problēmu zonu izskats. Šī patīkamā procedūra ilgst 30 min un to iesaka limfas atteces uzlabošanai , asins cirkulācijas uzlabošanai ,organisma attīrīšanai, celulīta ārstēšanai, pie kapilāru plīsumiem un varikozām vēnām , saistaudu nostiprināšanai , ka arī lai uzlabotu fizioloģisko muskulatūru , it sevišķi sportistiem , un līdz ar to vispārīgo veselības stāvokļa uzlabošanai. Iedarbība ir pieradīta ar vispusīgiem pētījumiem.

Pīlings + krēms + ietīšana + Vacustyler kapsula 13 €

 Skābekļa jonu terapija sejai (sejas speciālais kupols), apvienojumā ar mainīgā spiediena kapsulu Vacustyler

Izskatieties jaunāki! Nomainiet savas ādas bateriju!

Ādas novecošana- enerģijas trūkums. Inovatīvā, patentētā dermionoloģijas metode nodrošina ādas apgādi ar enerģiju-skābju/sārmu līdzsvaram augstas koncentrācijas negatīvo O2 (-) formā no ārienes vēnu nepietiekamības Dermionoloģija aptur jūsu ādas „bioloģisko pulksteni”
Pīlings + krēms + ietīšana + Vacustyler kapsula + Dermio Top Head 16 €

Lipolīze – medicīniski atzīta tauku depozītu likvidēšana

Lipolīze – tauku sašķelšana 13 €

DERMIO CARE® PLUS – negatīvo skābekļa jonu un gaismas pretnovecošanās terapija sejai!

Procedūras ilgums 30 min. Mēs rekomendējam 10 procedūras vienam ādas reģenerācijas ciklam. Iesakām šo procedūru apvienot ar citām procedūrām!

Cena 12,00 EUR ( 10x abonements 100 Eur)